Wij zijn ViaConnect
makers van waarde


Makers van waarde

Staat voor professionaliteit, passie en realisatievermogen. Wij zijn actief op het gebied van softwareontwikkeling, verandering van organisaties, verbetering van technologieën en verwezenlijking van doelen. Daarbij streven we naar optimale prestaties met oog voor de verhouding tussen mensen, middelen en maatschappij. Wij geloven in lerende organisaties waarin kennisdeling centraal staat en het collectief belangrijker is dan het individu. Onze ambitie is het vergroten van de waarde van organisaties.


Bekijk ons team

Met deze insteek maken wij waarde voor uw organisatie


eigenschappen




Intrinsieke motivatie

Onze consultants werken vanuit hun intrinsieke motivatie en zijn daardoor in staat alle mogelijkheden te benutten en optimaal betrokken te zijn bij de ontwikkeling van iedere organisatie.


Hands-on

Iedere consultant heeft een hands on mentaliteit Hiermee is hij/zij zelf startend in haar handelen om voor de opdrachtgever het maximaal haalbare doel te bereiken.


professioneel

Vanzelfsprekend is elke consultant hoog gekwalificeerd met ruime ervaring op het gebied van business, IT en change management

KERNWAARDEN




Loyaliteit

Onze consultants kenmerken zich door een hoge mate van loyaliteit die zich in de praktijk omzet in een aanhoudende betrokkenheid bij uw resultaten en de borging daarvan in uw organisatie. Daarbij is het delen van onze kennis een belangrijke waarde. We voelen ons daardoor sterk verbonden met lerende organisaties die waarde hechte aan intensieve samenwerking en lange termijn doelstellingen.


Integriteit

Onze consultants zijn eerlijk en oprecht. Door deze intrinsieke betrouwbaarheid is hij of zij in staat zich volledig te richten op de resultaten van de organisatie.


Kwaliteit

Uiteraard is kwaliteit een bindende factor. Onze consultants leveren de kwaliteit die u mag verwachten, en meer.

PRESTATIES




Veranderen

Wij helpen organisaties blijvend te veranderen. Onze consultants beheersen over de vaardigheden om projecten, processen en programma’s zodanig te organiseren dat wij de doelen van de organisaties behalen.


Verbeteren

Onze missie is om duurzaam bij te dragen aan de verbetering van organisaties. Niet alleen op het gebied van de resultaten onder aan de streep, maar bij iedere stap op de weg naar verbetering. En dit borgen in een continue verbeter cultuur.


Verwezenlijken

Voor ons zijn de doelen op basis van de gestelde eisen en wensen een absolute voorwaarde in onze dienstverlening. De tevredenheid van onze opdrachtgevers is de waardemeter van onze executiekracht. Wij verwezenlijken uw doelen en daarmee ons eigen doel.

Missie en visie


Onze missie is om duurzaam bij te dragen aan de verbetering van organisaties.

Gepassioneerd veranderen tot perfectie, hierdoor mensen en organisaties te ondersteunen in hun ontwikkeling.
Viaconnect komt altijd tot een oplossing!

Het aangaan van complexe uitdagingen waaronder consultancy, software oplossingen, implementaties,
migratie- en transformatie trajecten zijn onze specialiteiten

Herkent uw organisatie zich in onze eigenschappen, kernwaarden of prestaties?

de makers van waarde

Frank van der Kleij

Managing director

Frank.van.der.kleij@viaconnect.nl

+31 639 779 713


Dénis Vinke

Managing director

denis.vinke@viaconnect.nl

+31 640 560 934


Guy Knoops

Managing Director

guy.knoops@viaconnect.nl

+31 614 446 712


Rene Gompel

Managing Director

rene.gompel@viaconnect.nl

+31 610 031 258


Roel Barendregt

Sr. Consultant

roel.barendregt@viaconnect.nl


Jan Klein

Sr. Consultant

jan.klein@viaconnect.nl


Elise Vreugedenhil

Consultant

elise.vreugedenhil@viaconnect.nl


Hans Karel

Consultant

hans.karel@viaconnect.nl


Wensley Vrij

Consultant

wensley.vrij@viaconnect.nl


Marcel Scholtes

Consultant

marcel.scholtes@viaconnect.nl


Stefan Staal

Consultant

stefan.staal@viaconnect.nl


Jacco van Koeverden-Brouwer

Consultant

jacco.van.koeverden-brouwer@viaconnect.nl


Eveline Boss

Consultant

eveline.boss@viaconnect.nl


Mark Haverkort

Programmeur

mark.haverkort@viaconnect.nl


Jo Hochstenbach

Programmeur

jo.hochstenbach@viaconnect.nl


Frans Kuip

Programmeur

frans.kuip@viaconnect.nl


Kimberly Smit

Actuarieel Analist

kimberly.smit@viaconnect.nl


Dave Simons

Business Information Analyst

dave.simons@viaconnect.nl



We zijn altijd op zoek naar software developers en IT professionals.

Neem contact met ons op